• Tworzymy fantastyczne instalacje teletechniczne.

  Od wielu lat tworzymy, naprawiamy i modernizujemy instalacje do różnego typu zastosowań. Dzięki doświad-

  czeniu i nabytej wiedzy z pasją tworzymy doskonałe rozwiązania.

  Sieci Komputerowe 3warstwy łódź

  Sieci Komputerowe

  Sprawnie działająca sieć komputerowa to podstawa nowoczesnego przedsiębiorstwa.

  Nasza oferta obejmuje kompleksowe wdrożenie sieci. Analiza potrzeb, projektowanie, układanie okablowania, pomiar mocy i jakości sygnału WiFi, montaż i programowanie urządzeń, aż do podłączenia końcowego urządzenia do gotowego systemu.

  Wiemy jak to się robi bo zbudowaliśmy wiele systemów dla naszych zadowolonych klientów. Nasze projekty cechuje prostota obsługi oraz bezawaryjne funkcjonowanie.

  Sieci Komputerowe 3warstwy łódź

  Monitoring Wideo

  System telewizji dozorowanej coraz częściej montowany w przedsiębiorstwach używany jest do obserwacji, wykrywania, rejestrowania oraz sygnalizowania pożądanych zdarzeń.

  Oferujemy projekt i wykonanie systemów obserwacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

  Proponujemy nowoczesne rozwiązania monitoringu IP oparte o technologię komunikacji wykorzystującą sieć komputerową jak i tradycyjne systemy CCTV w technologii kabla koncentrycznego.

  Sieci Komputerowe 3warstwy łódź

  Kontrola Dostępu i Systemy Alarmowe

  Jako usługę uzupełniającą na potrzeby zabezpieczenia obiektów przed nieuprawnionym dostępem firma 3 warstwy wykonuje instalacje kontroli dostępu i alarmowe.

  Dodatkowo system taki dołączany jest do sieci komputerowej w celu zdalnego nadzoru i administracji. Połączenie jest bezpieczne i system może być obsługiwany z dowolnego urządzenia.

  Na każdy zbudowany przez nas system udzielamy gwarancji.
  Zapewniamy pomoc techniczną.